EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish
Українська Русский
English Russian Ukrainian
 

Вічна пам'ять справжньому патріоту України!


8 серпня 2019 року виповнилося би 70 років Говорусі Віктору Володимировичу, генерал-майору у відставці, начальнику військового інституту Національної гвардії у 1996-2002 роках, директору Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України у 2006 - 2010 роках, кандидату наук з державного управління, доценту, заслуженому працівнику освіти України.

Віктор Говоруха народився 8 серпня 1949 року у місті Владивосток. На військовій службі знаходився з 1967 року. Пройшов шлях від курсанта Київського танково-технічного училища, командира мотострілецької роти, заступника командира окремого танкового полку з технічної частини 3-ї загальновійськової армії до командира 4 дивізії Національної гвардії України. В складі 164 мотострілецької дивізії Закавказького військового округу (1984-1989 роки) приймав участь у бойових діях в Нагірному Карабасі.

У березні 1998 року Віктор Говоруха балотувався в народні депутати України по виборчому округу № 176 Харківської області, але зняв свою кандидатуру.

У 1991 році генерал Говоруха стояв у витоків створення Національної гвардії України - розробляв нормативну базу, приймав участь в організаційних питаннях функціонування військ. Протягом 6 років створював та очолював Військовий інститут Національної гвардії України.

Віктор Говоруха нагороджений орденом «За службу Батьківщині у Збройних Силах» ІІІ ступеня, відзнакою Президента України - медаллю «За військову службу Україні», медаллю «За військову доблесть» та іншими нагородами.

Віктор Володимирович був справжнім патріотом України, людиною великої мужності та високої порядності, він багато і плідно працював на благо держави. Його відрізняли високий професіоналізм, принциповість, відповідальність за прийняті рішення. Володіючи величезним досвідом у військовій сфері та державному управлінні, він користувався заслуженим авторитетом не тільки в нашій країні, але й за її межами.

З 2014 року, знаходячись на пенсії та незважаючи на стан свого здоров’я, Віктор Говоруха до останнього дня працював в Національній академії Національної гвардії України на посаді професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін. Генерал мав велике бажання передати свої знання і досвід якомога більшій кількості офіцерів і курсантів навчального закладу.


Віктор Говоруха був справжнім офіцером, людиною у погонах, для якої слова «честь і гідність» мали глибокий зміст. Саме такі люди - досвідчені професіонали, які здатні ефективно вирішувати проблеми країни, повинні керувати державою.

31 січня 2019 року генерал-майор у відставці Говоруха Віктор Володимирович пішов з життя… Він був турботливим, люблячим чоловіком і батьком, відданим товаришем, талановитим і справедливим керівником, справжнім наставником. Пам’ять про визначну особистість генерал-майора у відставці Говоруху Віктора Володимировича буде жити в серцях його рідних, товаришів по службі - ветеранів військ, діючих військовослужбовців, учнів та курсантів.

Інформаційне агентство «ФАКТ» висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Говорухи Віктора Володимировича.


  Следите за нами в Telegram    •   8-08-2019, 12:35
  •   Gin
  •   1 503

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop