Спростування статті: "Таємна прес-конференція слуг народу Харківщини: хто іде на вибори від "ЗЕ-команди"

Спростування статті: "Таємна прес-конференція слуг народу Харківщини: хто іде на вибори від "ЗЕ-команди"

2 липня 2019 року об 17 год 42 хв. в мережі інтернет на веб-сторінці: www.fact.org.ua була опублікована стаття під назвою «Таємна прес-конференція слуг народу Харківщини: хто іде на вибори від «ЗЕ-команди».

У вказаній статті була поширена неправдива інформація відносно Счисльонка Олександра Васильовича.

Вказана стаття серед іншого містила твердження, що родина Олександра Счисльонка та його доньки Наталії Коваленко, яка є депутаткою Харківської міської ради від партії «Самопоміч», є бізнес партнерами Харківського міського голови Генадія Кернеса та завдяки корупційним зв’язкам із яким, Олександр Счисльонок отримав переваги при будівництві автовокзалу в місті Харкові тоді, коли інші підприємці міста були позбавлені свого бізнесу, а їх сім’ї залишились без засобів для існування. Також, вказана стаття містила твердження, що Олександр Счисльонок веде аморальний спосіб життя та неодноразово користувався послугами інтим-салонів і навіть вчинив насильницькі дії по відношенню до 19-ти річної жінки, за що був затриманий правоохоронними органами, однак покарання уникнув.

Поширена інформація не відповідає дійсності.

Редакція інтернет видання не володіє будь-якими фактичними даними, які б підтверджували викладені твердження відносно Счисльонка Олександра Васильовича та його родини.  Следите за нами в Telegram    •   24-06-2020, 16:07
  •   Gin
  •   172

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop