Пенсійний фонд завершив фінансування травневих виплат


В понеділок, 25 травня, Пенсійний фонд України на своїй сторінці у Facebook повідомив, що спрямував на пенсійні виплати ще 1,3 млрд грн. Ця сума стала останньою в травні, адже фінансування проіндексованих виплат завершилося відповідно до затвердженого графіка. В цілому, з початку місяця на ці цілі виділили 38,7 млрд грн.

Так, на виплату січневих пенсій фонд направив 35,8 млрд грн, а квітневих, коли пенсіонерам виплачували «карантинну тисячу» - 46,7 млрд грн. Таким чином, у порівнянні з першим місяцем 2020 року, в травні виплати зросли на 2,9 млрд грн, але в порівнянні з квітнем, навпаки, зменшилися на 8 млрд грн.

Також у ПФУ зазначили, що фінансування червневих пенсій розпочнеться з 2 числа наступного місяця.


Нагадаємо, Міністерство соціальної політики України запропонувало впровадити накопичувальну професійну пенсійну систему з 2021 року для українців молодше 35 років і які мають право на пільгове пенсійне забезпечення. Міністерство оприлюднило відповідний законопроект для громадського обговорення до 18 червня. Після врахування зауважень і доробок документ повинен затвердити Кабмін, а потім - Верховна Рада.

Раніше в Пенсійному фонді повідомили, що обсяги надходжень частини єдиного соціального внеску (ЄСВ) до бюджету фонду нижче запланованих. Так, з початку року до 20 травня від сплати ЄСВ фонд отримав 99,3 млрд грн, що на 8,9 млрд грн менше від передбачуваної суми.
  Следите за нами в Telegram    •   26-05-2020, 13:15
  •   Alina
  •   113

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop