У Києві невідомі побили заступника головного лікаря Національного інституту раку


У Києві невідомий побив колишнього головного військового хірурга Міноборони України, який зараз займає посаду заступника головного лікаря по хірургічній частині в Національному інституті раку.

Анатолій Шудрак в минулому, в період з 2010 по 2015 роки, займав посаду головного військового хірурга Міністерства оборони України. Один рік він пробув на Донбасі, в зоні військових дій.

Анатолій Шудрак

Відзначається, що побиття чоловіка сталося вранці 25 травня перед входом в інститут. 

«Напад точно нагадує напад на мене - без слів, удари зі спини, тільки в голову, не виключено, що з використанням кастета. Та й замовники ті ж», - заявив головний лікар закладу Андрій Безносенко.

Безносенко розповідає, що раніше комісія, членом якої є Шудрак, повідомила про те, що в в Інституті раку було зафіксовано недолік матеріальних цінностей на сумму на 9 млн грн. Можливо, цей факт и став причиною побиття Шудрака.

«А «кишенькового» директора вже немає для прикриття зловживань, тому залишаються методи 90-х. Що повинно ще відбутися, щоб правоохоронні органи адекватно і в повному обсязі розслідували напади на лікарів?» - додав Безносенко.

Дані про напад підтвердила журналістам прес-офіцер Голосіївського управління поліції ГУНП в Києві Кристина Кир'якова.

«Повідомлення надійшло близько 8:00 про те, що на вулиці Михайла Ломоносова невідомий вдарив потерпілого - співробітника інституту раку 1967 року народження. За попередньою інформацією, коли потерпілий заходив в приміщення, до нього підійшов невідомий, вдарив його по обличчю і завдав ще удар по потилиці», - розповіла прес-офіцер.

Головний лікар також розповідає на своїй сторінці в Facebook про те, що раніше таких «методів» вирішення питань в інституті не було.

«Національний інститут раку багато бачив, але ніхто не очікував, що в 8 ранку, коли пацієнти і лікарі потрапляють в клініку, напад на лікаря, мого заступника в хірургічній частині, доктор медичних наук, заслужений лікар України і Державний лауреат Анатолій Шудрак, який в 2010-15 році працював головним військовим хірургом Міноборони і майже рік з початку війни провів в зоні АТО», - пише лікар.

Скриншот из Facebook

Нагадаємо, головний лікар Національного інституту раку сам став жертвою побиття 11 березня 2020 року. Двоє невідомих побили Безносенка біля під'їзду його будинку. В результаті інциденту, потерпілий отримав травми голови і рук.

Після цього київська прокуратура повідомила про підозру завідувачу поліклінічним відділенням Національного інституту раку та лікарю-онкологу, причетним до заволодіння коштами онкохворих громадян. У зв'язку з цим підозрюваних взяли під варту, а директора інституту Олену Колесник відсторонили від посади.
  Следите за нами в Telegram    •   26-05-2020, 12:36
  •   Gin
  •   279

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop