В Україні можуть створити нову «Партію мерів»


На тлі серйозних розбіжностей між центральною владою і авторитетними місцевими лідерами, в Україні заговорили про створення партії мерів. Як зазначається, мери хочуть протиставити свою силу команді Зеленського на місцевих виборах. 

Також зазначається, що ідея була в об'єднанні мерів великих міст. Такий підхід імпонував Віталію Кличку і Борису Філатову, мерам Києва і Дніпра. Від нього відразу відмовився Андрій Садовий - мер Львова, - пояснивши це тим, що буде розвивати свою «Самопоміч».

"Місцеве самоврядування на сьогоднішній день потрібно захищати, треба відстоювати інтереси громад, і ми розглядаємо зараз різні варіанти, яким чином ми змогли б уявити цю політичну силу", - зазначив Кличко.

Філатов у свою чергу заявив про те, що в Україні близько 30% жителів не довіряють існуючим партіям, у зв'язку з чим необхідно створити певну альтернативу, якою, ймовірне, стане партія місцевого самоврядування.

Вже відома назва майбутньої партії - "Партія мерів" - її планують офіційно відкрити напередодні місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня 2020 року.

Проте, експерти відзначають, що мери українських міст можуть мати різні думки з приводу створення єдиної політичної сили. Причиною цього є різниця в поглядах на стратегію розвитку української держави.

За інформацією ЗМІ, мери міст поки неохоче дають коментарі щодо цього питання, оскільки інформація про створення "Партії мерів" поки що є неофіційною. Вирогідно, на даному етапі ведуться переговори.

Нагадаємо, що в кінці квітня в режимі особливої секретності вже відбулася перша конференція, яку провели онлайн, з приводу питання створення партії мерів. Віталій Кличко був основним ініціатором цієї онлайн-зустрічі. Інформація про це стала доступною від інсайдерських джерел ресурсу ZN.ua.

  Следите за нами в Telegram    •   18-05-2020, 14:58
  •   Gin
  •   39

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop