Дональд та Меланія Трамп вшанували загиблих у Другій світовій війні

Дональд та Меланія Трамп вшанували загиблих у Другій світовій війні

Президент США Дональд Трамп разом з першою леді Меланією Трамп поклав в п'ятницю вінок до Меморіалу Другої світової війни. Трансляцію церемонії вели американські телеканали.

У заході взяли участь ветерани та глава Пентагону Марк Еспер. Трамп з дружиною на відстані поспілкувалися з кожним представником покоління ветеранів, після чого повільно обійшли територію меморіального комплексу, розташованого на Національному Молле столиці. Більшість присутніх, включно з президентським подружжям, були без масок, виняток становили деякі агенти Секретної служби і журналісти.

В ході церемонії глава Білого дому не став виступати з промовою і вирішив не відповідати на запитання журналістів. Трамп лише коротко привітав представників ЗМІ, після чого відразу попрямував до свого лімузина. Серед ветеранів, зокрема, були учасники висадки союзних військ у Нормандії і битви в Арденнах.

Дональд та Меланія Трамп вшанували загиблих у Другій світовій війні

Пізніше журналісти на брифінгу поцікавилися у прес-секретаря глави держави Кейлі Макінені, чому Трамп був на церемонії без маски.

"Президент регулярно здає тести [на коронавірус] ... Я можу сказати вам, що ці ветерани захищені. Вони зробили свій вибір на користь того, щоб прийти, тому що хотіли бути зі своїм головнокомандуючим в цей знаменний день. Я можу сказати вам, що президент завжди ставить на перше місце безпеку ветеранів та американських громадян", - сказала Кейлі Макінені, коментуючи інформацію про виявлення коронавирусу у представника ВМС США, приписаного до Білого дому.

Раніше Білий дім опублікував заяву Трампа у зв'язку з відзначенням 8 травня Дня перемоги в Європі під час Другої світової війни. За словами президента США, кампанія з викорінення фашизму в Європі є похмурим нагадуванням про ціну свободи.

"Кампанія з викорінення фашизму в Європейському театрі - похмуре нагадування про ціну свободи. Більше 30 мільйонів життів були втрачені, а десятки мільйонів були зруйновані під час війни. Більшість загиблих в Європі були цивільними особами, в тому числі 6 мільйонів євреїв і мільйони інших з Польщі і колишнього Радянського Союзу. Сполучені Штати також зазнали неймовірних втрати. З більш ніж 2 мільйонів американців, які розмістилися в Європі і Середземному морі або патрулювали Атлантичний океан, більше 186 000 чоловік принесли остаточних жертву, і більш ніж удвічі цього числа було поранено", - написано в посланні.

Трамп зазначив, що приєднується "до всіх американців в честь наших хоробрих воїнів за їх доблесне служіння і жертву у Другій світовій війні". Президент США сказав, що їх покоління ніколи не буде забуто. Також Трамп подякував ветеранам за їх невимовної внесок в успіх і процвітання країни.
  Следите за нами в Telegram    •   9-05-2020, 12:49
  •   Gin
  •   135

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop