Вдаримо послідом по карантину: як у Швеції борються з масовими прогулянками

Вдаримо послідом по карантину: як в Швеції борються з масовими прогулянками

Уряд шведського міста Лунд придумав оригінальний спосіб, який повинен перешкодити масовому скупченню людей в головному парку міста з нагоди весняного фестивалю - Вальпургієвої ночі, яка відзначається з 30 квітня на 1 травня.

Щоб не допустити масових гулянь в популярне свято, що символізує закінчення зими, під час якого шведи співають і палять багаття в парках і садах, муніципалітет міста прийняв рішення встановити огорожі навколо головного парку.

«Лунд цілком може стати епіцентром поширення коронавирусу в останню ніч квітня», - заявив голова Комітету з питань довкілля місцевої ради Густав Лундблад.

А для гарантії того, що люди в парк не проберуться, в муніципалітеті вирішили розкидати на газонах і галявинах парку тонну курячого посліду.

«Університетське місто Лунд у Швеції повинно вивантажити тонну курячого посліду в своєму центральному парку, щоб утримати до 30 000 жителів, які збираються там на традиційні святкування в честь Вальпургієвої ночі», - пишуть у виданні The Guardian.

Таким чином, як вважає Лундблад, влада міста вб'ють двох зайців.

«Ми отримуємо можливість удобрювати газони, і в той же час послід буде смердіти, тому буде не так приємно сидіти і пити пиво», - пояснив механізм дії вжитих заходів чиновник.

Влада Швеції відзначає, що святкування Вальпургієвої ночі є «спонтанним» і офіційно заборонити його неможливо.

Лунд - один з найбільших університетських міст Швеції, і більшість його жителів (125 тис. людей) - студенти. У муніципалітеті вважають, що в цьому році «свято» може залучити до 30 000 відвідувачів, що неминуче призведе до зростання числа інфікованих коронавірусом.

Нагадаємо, що згідно з останніми даними, з моменту початку епідемії коронавирусу в Швеції зафіксовано 20 302 випадки COVID-19, 2 462 шведа померли в результаті хвороби, 1 435 осіб одужали.

В Україні зафіксовано 10 406 випадків, серед яких померло 261 людина, видужало - 1238.

Всього в світі інфіковано 3 308 772 особи, померло - 234 133 особи, видужало - 1 042 993 особи.  Следите за нами в Telegram    •   1-05-2020, 11:17
  •   Gin
  •   220

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop