«Слуги народу» пропонують саджати за ґрати супротивників ЛГБТ

«Слуги народу» пропонують саджати за ґрати супротивників ЛГБТ

«Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк пропонує саджати до тюрем противників ЛГБТ-співтовариств. З її подачі в Раді зареєстрований законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на грунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)».

Як пише Telegram-канал Зе-Рада, «під прикриттям коронавирусу соросня намагається протягнути немислимі закони, в тому числі, і про права ЛГБТ, оскільки це один з ключових проектів Сороса в Україні, де права мільйонів громадян зневажаються, а права вузького сексуального прошарку ставляться понад усе». 

Також автори телеграм-каналу нагадують, що дуже багато вихованців Сороса є представниками ЛГБТ-спільноти, обіймаючи ключові посади в державі. Зокрема, екс-прем'єр Гончарук, депутат від «Слуги народу» Гео Лерос, колишній прокурор Рябошапка, член Наглядової ради «Укрзалізниці» Сергій Лещенко та інші.

«Слуги народу» пропонують саджати за ґрати супротивників ЛГБТ

Даним проектом закона пропонується встановити кримінальне покарання у вигляді штрафів і тюремного покарання за нетерпимість, публічні заклики, приниження гідності за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності. Більш того, закон Василевської-Смаглюк передбачає внесення «сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності» як обтяжуючої обставини в усі статті Кримінального кодексу, що стосуються насильства (ст. 67, 115, 120,121,122, 126,127,129, 293, 294).

«Публічні заклики до ворожнечі, насильницьких дій, переслідування або приниження гідності за ознакою СОГІ (сексуальна орієнтація і гендерна ідентичність) каратимуться штрафом від 3400 до 8500 грн для громадян та від 8500 до 17000 грн для посадових осіб або обмеженням/позбавленням волі на строк до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади або вести певну діяльність на строк до трьох років або без такого. Такі ж дії, вчинені організованою групою осіб, чи ті, які спричинили тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років», - говориться в законопроекті.

Користувачі в соцмережах обурюються та висловлюють критику щодо такого можливого нововведення. 

«Наприклад, якщо християни скажуть, що вважають гомосексуалізм гріхом, або будуть критикувати такий спосіб життя, або висловляться проти одностатевих шлюбів, то це може трактуватися як публічні заклики до ворожнечі і нетерпимості. І відповідно, на них чекає штраф або обмеження волі до 5 років », - пишуть противники законопроекту.

Втім, дістанеться на не тільки служителям церкви, а й чиновникам, які посміють косо подивитися на представників ЛГБТ. Держслужбовцям за дискримінацію випишуть штраф до 17 тисяч гривень або посадять на два роки з позбавленням права обіймати певні посади. 

«А як ви думаєте, хто займе місця звільнених? Саме так: ображені геї, лесбіянки і трансгендери», - коментують можливі зміни у Кримінальному кодексі громадяни. 

До речі, найсуворіше покарання чекає противників гей парадів - 15 років за гратами.

Громадські організації та церкви України вже встигли виступити проти цієї ініціативи. Правознавці також відзначають, що головними жертвами насильства автор закону визнає тільки секс-меншини, а ось насущних проблем з правами людей з інвалідністю, переселенців, біженців, ветеранів та інших незахищених верств населення, Смаглюк не помічає.  Следите за нами в Telegram    •   15-04-2020, 13:17
  •   Gin
  •   715

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop