Тимошенко обурена «карантинними» преміями митників в 700% від окладу


Як стало відомо від лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, співробітники української митниці нещодавно отримали персональну премію в розмірі 700% від окладу. І це в той час, коли президент і прем'єр закликають людей затягувати паски в період карантину.

Таку заяву Тимошенко зробила в ефірі телеканалу ZIK.

«Ми знаємо, що бюджет валиться в основному по митниці - ми недоотримуємо 122 млрд доларів за рік взагалі від всіх податків. Це провал бюджету, це провал фінансової політики. І тут я бачу рішення Міністерства фінансів доплатити до заробітної плати працівникам митниці, вони поіменно вказані, 700% до окладу», - обурилася голова партії «Батьківщина».

Як повідомила Юлія Тимошенко, вона була збентежена інформацією про такі рішення діючої влади при тому, яка тривожна ситуація зараз спостерігається в країні. Політик акцентувала увагу на тому, що цілком ймовірно через кілька тижнів багатьом буде ні за що купити продуктів для своїх дітей, але при цьому влада спокійно видає премії людям, які і так ведуть доходи по митниці в тінь, обурилася Тимошенко.

Екс-прем'єр вважає, що корінь всіх бід криється в небаченій досі корупції, оскільки «під крильцем Зеленського» митники крадуть більше, ніж в змозі дати Україні Міжнародний валютний фонд. Вона заявила, що фінансові втрати від дій керівників податкової і митної служби за схемами оптимізації податкових і бюджетних платежів, тільки за перший квартал 2020 року склали близько 40 мільярдів гривень, вважає лідер «Батьківщини»

До речі нагадаємо, що на початку квітня глава СБУ Іван Баканов зустрівся з президентом Володимиром Зеленським і передав йому матеріали про корупцію, а також схеми в митній та податковій службах. Однак про реакцію президента поки нічого не відомо. Втім, і на чорнобильську пожежу голова держави відреагував тільки через тиждень після загоряння, повідомивши, що «стежить за ситуацією». Тому чи відреагує президент на свавілля щодо видачі «космічних» митникам в період пандемії коронавірусу та карантину, невідомо. 
  Следите за нами в Telegram    •   14-04-2020, 14:35
  •   Gin
  •   451

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop