Випробування ракети українського виробництва успішно провели під Одесою

Випробування ракети українського виробництва успішно провели під Одесою

Конструкторське бюро "Луч" 30-31 березня успішно провело випробування ракети "Вільха-М". Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данилов.

За його словами, ракета створюється в Україні в умовах замкнутого циклу. Всі пуски ракет пройшли в складних погодних умовах, і тим не менш всі вони виявилися успішними. Більш того - вдалося вразити ціль на відстані 120 км. 

"Ніякий коронавірус не зупинить виконання української ракетної програми", - додав Данілов.

Випробування ракети українського виробництва успішно провели під Одесою

Запуск ракети також проккомментував в своєму Facebook заступник генерального директора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм. За його словами, незважаючи на те, що в Україні є ще багато військової техніки радянського періоду, тепер вже точно присутня й техніка повністю українського виробництва, маючи на увазі ракету "Вільха-М".

Випробування ракети українського виробництва успішно провели під Одесою

Відзначимо, модернізований комплекс "Вільха" являє собою реактивну систему залпового вогню з новим коректованим боєприпасом. За даними РНБО, дальність стрільби «Вільхи» досягає 130 км, а в найближчому майбутньому вона буде збільшена до 200 км.


Вага ракети - близько 800 кг, системи управління - 50 кг, рухової частини - близько 500 кг. Боєголовка уніфікована. У головній частині ракети можуть бути встановлені осколково-фугасний, касетний або термобаричний заряди вагою до 250 кг. Залежно від розв'язуваних завдань, ракета може застосовуватися для ураження як наземних, так і надводних цілей.

"Вільха-М" - розробка конструкторів державного підприємства "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Виробництво зазначених ракет буде здійснюватися в Україні по замкнутому циклу.

Нагадаємо, раніше випробування ракети "Вільха" проводилися в 2019 році.  Следите за нами в Telegram    •   2-04-2020, 13:10
  •   Gin
  •   209

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop