Секс-гра «чорних лебедів»: політолог Карасьов прийшов на ефір в масці для БДСМ

Вадим Карасьов

Всього пару тижнів «коронавирусної блокади» знадобилося журналістам і політологам, щоб почати креативити на темі медичних масок, які на першому етапі були в дефіциті. Причиною цього став той факт, що українська влада продала всі запаси за кордон.

Однак народні умільці вже перекрили попит: у соцмережах пропонують патріотичні маски з тризубом і українською вишивкою, а деякі використовують і секс-іграшки - щоб обігравати тему пандемії.

Першим відкрив сезон мод депутат з фракції Порошенко, колишній глава української депутатаціі в ПАРЄ Володимир Ар'єв: він прийшов в Раду в тренувальній масці, яка покликана імітувати тренування в високогір'ї, створюючи ефект гіпоксії, кисневого голодування.

Володимир Ар'єв
У чорній масці хизується і екс-прем'єр Юлія Тимошенко: вона запевняє, що захисний засіб зберігся у неї з часів епідемії «пташиного грипу» 2008 року.

Юлія Тимошенко

Також відзначилися і «слуги народу»: наприклад, екс-гендиректора каналу 1+1 Олександра Ткаченка зняли в масці Urbanmask від шведського виробника медичних товарів Airinum, яка коштує майже 100 доларів.

Але все одно всіх перевершив політолог Вадим Карасьов: вчора він прийшов на ефір в масці для секс-розваг, і відразу спровокував хвилю обговорень. Шкіряна маска з заклепками і блискавкою прикрасила обличчя 63-річного ведучого політичного ток-шоу «Чорний лебідь» на каналі NewsOne.

«Це вже елемент культури, маски, дизайнери працюють над тим, щоб ми більш культурно та модно переносили всі ці тяготи і злигодні», - пояснив Вадим Карасьов. 

Вадим Карасьов

Втім, сам аналітик не раз порівнював українську політику з сексуальними іграми, тому і носіння відповідного аксесуара в стилі БДСМ виглядало на ньому органічно.

Маска Карасьова швидко викликала бурю обговорень в Мережі. Більшість безапеляційно побачило в масці політолога аксесуар БДСМ.

Також Карасьов прорекламував дизайнера, яка спеціально для «Чорного лебедя» розробила засіб захисту - це Олена Голець. 

За словами Карасьова, дизайнер сама вийшла з ним на зв'язок та запропонувала виготовити для нього захисний аксесуар. Зазначимо, що Олена Голець є засновником таких брендів як Golets и Dolcedonna. Її перша колекція була випущена в 1999 році. У дизайнера обслуговуються такі відомі особистості як артисти Віталій Козловський та Оля Полякова та ведуча телебачення Катя Осадча.

Цінова політика у Олени Голець досить висока. Наприклад, оригінальна дизайнерська сорочка обійдеться замовнику в 7 500 грн, а міжсезонне пальто буде коштувати майже 35 000 грн - ціни, які можна порівняти з європейськими. Втім, і сама дизайнер неодноразово говорила, що її мета - вийти на конкурентний рівень з брендами Zara и H & M.  Следите за нами в Telegram    •   1-04-2020, 12:07
  •   Gin
  •   567

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop