Для олігархів, які могли розповсюджити коронавірус в Україні, створять особливі умови

Для олігархів, які могли розповсюджити коронавірус в Україні, створять особливі умови

Українським лікарям доручили підготувати VIP-палати для лікування чиновників високого рангу, повідомляє Bihus.Info з посиланням на офіційне джерело.

Наказ про створення особливих умов для осіб, які мають державну охорону, розіслав департамент охорони здоров'я Києва. Причина появи документа невідома, але очевидно, що це безпосередньо пов'язане з поширенням коронавірусу.

VIP-пацієнтів прийматимуть 17 клінік в Києві. Головні вимоги до умов їх лікування - ізольовані від інших приміщень палати площею не менше 13 квадратних метрів з затіненими вікнами, цілодобові сестринські пости біля них, окремий резерв ліків та окремі операційні.

Для олігархів, які могли розповсюджити коронавірус в Україні, створять особливі умови

Нагадаємо, що на державну охорону в Україні мають право, зокрема, президент, прем'єр-міністр, генпрокурор, голова Конституційного суду, міністр закордонних справ. Також глава держави може власним розпорядженням надати держохорону іншим особам. На сьогодняшній день вона залишилася у колишнього прем'єра Арсенія Яценюка і екс-глави офісу президента Андрія Богдана. 

Тож в цілому не такий вже і великий список осіб, які мають законне право на отримання віп-умов у випадку підозри чи захворювання на коронавірус, але напршується питання: навіщо тоді для цього готують 17 лікарень? 

Раніше ми писали про те, хто користується в Україні послугами державної охорони незаконно

Мер Києва Віталій Кличко заперечує підготовку VIP-палат. 

«Такого немає! Я підняв інформацію за розпорядженням, яке поширюють сьогодні ЗМІ. Зараз з'ясовуємо всі деталі», - заявив Кличко. 

При цьому він додав, що згідно із законом президент, прем'єр або глава парламенту повинні бути розміщені в «певних умовах».

Також він заперечив чутки про те, що Олександрівська лікарня в Києві є «віповою». На його думку, ця лікарня є базовою, як і 6 інших, які є підготовленими для прийняття хворих на коронавірус. 

Відзначимо, що на думку головного редактора інформаційного порталу «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов, коронавірус в Україну завезли як раз представники політичної верхівки України. Він заявляє, що Валерій Хорошковський, Віталій Хомутиннік, заступник голови Харківської облради Володимир Скоробагач, суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарті, народний депутат Сергій Шахов, ексголова Офісу президента Андрій Богдан 8 березня знаходились на відпочинку на відомому курорті во Франції - Куршевелі. 

Куршевель

Нагадаємо, що зовсім поряд знаходиться Італія, де зараз вирує коронавірус, вбиваючи сотні людей щодня. 

Як зазначає Бутусов, зараз діагноз COVID-19 підвердився у Хорошковського, Скоробагача та Шахова. При цьому до моменту погіршення їх стану всі троє не ізолювалися та вели активний спосіб життя, спілкуючись з багатьма людьми. Таким чином, олігархи могли стати джерелом розповсюдження інфекції по Україні, вважає Бутусов. Також він натякає на те, що Київ не готовий до масової епідемії.

«Якщо столицю накриє епідемія, одними з перших переносників якої стали зоряні пацієнти, то кількох палат Олександрівської лікарні не вистачить для сотень і тисяч хворих. Допомога потрібна вже сьогодні, уже сьогодні потрібні меценати, які допоможуть відбити страшну загрозу, яку занесли в місто ті, хто вважав себе небожителями. Життя мільярдера і мультимільйонерів зараз у руках лікарів і медсестер із зарплатою від чотирьох до 10 тис. грн.», - пише головний редактор «Цензор.НЕТ» на своїй сторінці в Facebook.

Раніше ми писали про те, як «Українські політики потрапили в яму, яку копали для свого народу».  Следите за нами в Telegram    •   26-03-2020, 13:22
  •   Gin
  •   143

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop