За вихваляння Сталіна нардепу Ківі доведеться відповідати в ДБР

Стало відомо, що на Іллю Ківу подали заяву до Державного бюро розслідувань.

Ілля Ківа

Про це розповів Віталій Безгін на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Народний депутат від парламентської фракції "Слуга народу" Віталій Безгін подав заяву на депутата від партії "Опозиційна платформа- за життя" Іллю Ківу. Причиною тому став пост про Сталіна, в якому Ківа публічно побажав Україні повернення радянського диктатора Йосипа Сталіна, про що ми писали раніше. Його заява обурила українців.  

У своєму пості Віталій Безгін повідомляє, що увагу на пост Іллі Ківи звернув Микола Виговський. Коментуючи пост, депутат від партії "Слуга народу" відмовився описувати особистість радянського політичного діяча Сталіна з тієї причини, що цензурної оцінки не вийшло б. Проте, обійти стороною даний пост він не зміг. Депутату здалося, що пост є прямим порушенням законодавства в країні. Таким чином, він склав заяву на Іллю Ківу в Державне бюро розслідувань. Відповідну копію заяви він розмістив на своїй сторінці в Facebook.

Документ

Ківа на це відповів у своєму репертуарі, назвавши свого "кривдника" поцом.

"Тут один соросівський поц написав на мене заяву в ГБР за пост в ФБ про Сталіна. Вони, мляді, мою країну системно знищують і просирають, ще й заяви пишуть на тих, хто їм заважає! Ну нічого - ми міцні, потерпимо і переживемо, прийдемо до влади і тоді всіх цих закордонних повій пересаджаємо і порозвішуємо. А поки за Сталіна можна і постраждати", - написав він.

У мережі ситуацію оцінили по-різному. Деякі вважали, що депутат надходить досить жорстко з Ківою, іншим такий вчинок припав до душі, ну а третім це здалося показухою. 

"Жорсткий ви з ним", "Парламентарій здорової людини: працює на благо народу. Парламентарій курця: пише кляузу на пост політичного опонента в ГБР", "Давно пора его пріструніти. Сором ВР цей Ківа", "Молодець. Чекаємо на відповідь від ДБР", - пишуть в коментарях користувачі.

Відзначимо, що народний депутат Ілля Ківа не вперше проявив деяку повагу до Радянського Союзу. Нагадаємо, що ще 23-го лютого він на своїй сторінці привітав всіх чоловіків зі словами "да пошли вони на ху... зі своєю декомунізацією".

Тим не менш, він відразу ж був спійманий користувачами мережі на лицемірстві. Тоді люди відшукали пост депутата за 2015 рік, в якому він просив не вітати його зі святом армії тієї держави, яка знищувала українську націю.  Следите за нами в Telegram    •   24-03-2020, 16:10
  •   Gin
  •   86

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop