На Харківщині Кучер, Кернес і Ярославський нарешті об’єднали свої зусилля у боротьбі з коронавірусом

На Харківщині Кучер, Кернес і Ярославський нарешті об’єднали свої зусилля у боротьбі з коронавірусом

Голова Харківської обласної адміністрації Олексій Кучер, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, мер Харкова Геннадій Кернес, голова антикризового штабу Олександр Ярославський, народні депутати Дмитро Шенцев, Олександр Фельдман, Павло Сушко взяли участь у спільній нараді з питань боротьби з коронавірусом у Харківській області. 

Відкриваючи захід, Олексій Кучер наголосив, що всі присутні об’єдналися заради вирішення питань протидії поширенню COVID-19. Губернатор відзначив, що окрім стану галузі охорони здоров’я, зараз постає велика кількість інших питань. Серед них – питання роботи підприємств та забезпечення сталої ситуації в економіці.

«Найважливіші складові економіки області – це сільське господарство та промисловість. Я хочу, щоб люди знали, що в цих напрямках у нас, не дивлячись ні на що, йде потужна робота. Учора відбулась нарада з керівниками районів, де була поставлена чітка задача контролювати процеси взаємодії з аграріями. Ми також неодноразово зверталися до бізнесу, підприємств та промисловості та говорили, що необхідно переводити якомога більше людей на дистанційну роботу. При цьому ми розуміємо, що дистанційною роботою деякі підприємства не можуть займатися. Тому керівники підприємств критичної інфраструктури, промисловості, соціально відповідального бізнесу взяли на себе відповідальність і зараз забезпечують підвезення працівників на роботу. Ми дякуємо їм за це», - сказав Кучер.

Голова Харківської облради Сергій Чернов сказав, що кошти для проведення закупівель необхідного для медичної галузі в обласному бюджеті є:

«Є 48,5 млн грн резервного фонду, є достатнє фінансування галузі охорони здоров’я. На сьогодні в разі необхідності - без проведення пленарних засідань - за погодженням з бюджетною комісією ми таку роботу будемо організовувати в онлайн-режимі: розпорядженням голови ХОДА будуть спрямовуватися відповідні кошти – на зарплату, на підтримку всіх лікарів та медичного персоналу, який буде залучений у боротьбі з COVID-19. Усі депутати обласної ради без виключення - на зв’язку, і ми спільно приймаємо рішення».

Генадій Кернес подякував Ярославському за оплату та організацію доставки тестів. Він зазначив, що представники харківського бізнесу зібрали 2,2 млн доларів, за які купується обладнання, засоби захисту, а також надаватиметься допомога соціально незахищеним верствам населення.

На Харківщині Кучер, Кернес і Ярославський нарешті об’єднали свої зусилля у боротьбі з коронавірусом

«Ми і надалі будемо працювати і з Олексієм Володимировичем Кучером, і з Олександром Владленовичем, і з Сергієм Івановичем, і з усіма іншими, і з правоохоронцями у боротьбі з коронавірусом. Ніяких непорозумінь, ніяких ситуацій в нас немає. Все.», - заявив Кернес.

У свою чергу, Ярославський зазначив, що органи державної влади працюють, і його бізнес теж. Він закликав використовувати тести за призначенням, в разі реальної необхідності. Ярославський також відзначив, що в Харкові працює вісім лабораторій, які виконують ПЛР-дослідження, їх потужностей буде достатньо.

Ярославський подякував губернатору і меру за сумісну роботу і запевнив, що залишається з ними і завжди готовий допомогти. Також він подякував за участь в придбанні захисних засобів захисту бізнесменам Аллі Коваленко, Віктору Суботіну, Володимиру Мисику, Павлу Фуксу. Вони безпосередньо оплатили необхідні медичні засоби «без торкання штабом цих грошей».

«Завдання Президента виконано, 2 мільйони сплачено. На них буде придбано 450 тисяч експрес-тестів для Харкова. Спасибі Джеку Ма – вчора в Україну прибуло 50 тисяч тестів. До Харкова потрапила достатня кількість. Тести, які прибули до Харкова - це «золотий стандарт». Таких тестів немає, навіть, у багатьох країн. Ми попросили Джека Ма замовити ще одну партію. Але тих тестів, які прибули до нас, абсолютно достатньо - на 3 місяці вистачить», - заявив Ярославський.

Олександр Фельдман відзначив, що він створить за містом чотири майданчики для організації карантину хворих, якщо не буде вистачати наявних лікарень і готелів. Місткість кожного майданчика буде 100 чоловік, на них будуть встановлені намети, майданчики будуть забезпечені водою, харчуванням та всім необхідним. Він також заявив, що «три цехи готові відшити маски», і що вони можуть випускати 70-100 тисяч масок в день. Фельдман також запевнив, що готовий придбати тканину для пошиття масок, проте її сьогодні складно знайти, і попросив губернатора Харківщини допомогти в цьому.

Коментуючи проведення спільного брифінгу після різких заяв щодо один одного, його учасники відзначили, що мають намір спільно боротися з коронавірусом.

«Зараз ми всі разом працюємо на те, щоб запобігти поширенню коронавірусу. Те, що було раніше - ми зараз залишили в минулому, ми провели відповідну межу в своїх взаєминах і далі вже працюємо та рухаємося разом», - сказав Олексій Кучер журналістам після наради.

Інформацію на цю тему читайте у наших попередніх матеріалах:

"В Харькове «танки» борются с «молью»: противостояние между Кернесом и Кучером было неизбежным"
"Негласная война между Кернесом и Кучером перешла в фазу активных боевых действий"
"Ярославский возглавил антикризисный штаб в Харькове и привлек $80 млн"


  Следите за нами в Telegram    •   24-03-2020, 14:33
  •   Gin
  •   239

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop