АТБ запровадив «годину пенсіонерів»

АТБ запровадив «годину пенсіонерів»

Складається враження, що мережа супермаркетів АТБ вирішила реабілітуватися в очах громадськості за підвищення цін і запропонувала гуманітарну ініціативу, яка б свідчила про те, що ніщо людське їй не чуже. В АТБ звернули увагу на групу ризику, визначену епідеміологами під час пандемії, і видокремили для неї спеціальну годину, коли вона зможе з мінімальною кількістю контактів відвідати супермаркети. Йдеться, безумовно, про пенсіонерів, яких в АТБ раді будуть бачити з 9.00 до 10.00 ранку. В мережі сподіваються, що такі відвідування супермаркетів будуть безпечними і просять решту покупців поставитися до ініціативи із розумінням.

АТБ запровадив «годину пенсіонерів»

«З огляду на той фактор, що з більш ніж 4 мільйонів щоденних відвідувачів магазинів мережі «АТБ» понад 20% - це люди похилого віку, ми з сьогоднішнього дня вводимо для них спеціальний, регламентний час», - написав у своєму Фейсбуці директор мережі Богдан Марков.

Для обґрунтування ініціативи він навів такі аргументи:

«Найдорожче, що є у кожного з нас в цьому житті - це наші батьки. Люди, яким ми зобов'язані не тільки своєю появою на світ, але і всім тим, чим ми по праву можемо пишатися. Поки вони поруч - нам не страшні ніякі напасті».

Як і будь-яку ініціативу ідею АТБ у соцмережах зустріли по-різному – від схвалення до жорсткої критики, яка апелювала до абсолютно полярних доводів. Писали про те, що пенсіонери не прийдуть, адже вони не мають грошей, бо скупилися на кілька тижнів уперед. А також про те, що години замало, і це призведе до нездорового ажіотажу серед людей похилого віку. 

Наскільки продуктивною є ініціатива мережі супермаркетів, покаже час.


  Следите за нами в Telegram    •   24-03-2020, 14:05
  •   Gin
  •   397

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop