«Політичний хайп фактично прирівнюється до мародерства»: звернення Володимира Зеленського до українців

Володимир Зеленський

Ввечері 23 березня Президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням до народу України у зв'язку з пандемією коронавируса COVID-19, відповідне відео було оприлюднено на його офіційній сторінці в Facebook.

Зеленський почав з хороших новин, а саме з приземлення в "Борисполі" літака, який привіз з Китаю експрес-тести, апарати ШВЛ, маски та захисні костюми. Президент пообіцяв, що "це тільки перша партія", і літаки з допомогою будуть прилітати з Китаю, Південної Кореї та інших країн. Він також зазначив, що було встановлено контакт українських та китайських медиків для обміну досвідом по боротьбі з COVID-19.

"Наше завдання №1 - забезпечити українців всім необхідним. Наш девіз на цьому тижні - виспимося після коронавирусу", - сказав Зеленський. 

Більшу частину свого звернення Зеленський присвятив політикам, які, з його слів, "хайпують" на трагедії з китайським коронавірусом. Він закликав їх заспокоїтися. 

"У складний для країни час займатися політичним хайпом фактично прирівнюється до мародерства. Ви говорите, що уряд введе надзвичайний стан, щоб під шумок протягнути якісь непопулярні рішення. Можу сказати тільки одне - не судіть інших по собі. З власного досвіду і ... життєвим принципам ... У всій цій ситуації є певний парадокс. Всім рекомендовано носити маски, але коронавірус, насправді, скидає маски з людей", - заявив президент. 

У своїй промові Володимир Зеленський згадав про медиків, прикордонників і військових, назвавши їх "супергероями". Він також повідомив пенсіонерам, що через пошту зможуть замовити собі продукти харчування, оплатити ЖКГ. Президент запевнив, що пені за затримку оплати "комуналки" не буде. 

"Всім нам прийшов час подорослішати ... Нам дісталася в спадок далеко неідеальна медицина. Але вона тримається ... Давайте не допустимо, щоб медики падали на роботі від перевтоми, або будуть змушені вибирати, кого з пацієнтів рятувати. Допоможіть своїй країні. Залишайтеся вдома", - закликав Зеленський.  Следите за нами в Telegram    •   23-03-2020, 20:54
  •   Gin
  •   41

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop