#МиТутЗарадиВас: представники яких професій працюють у посиленому режимі під час карантину?


Не буде великим перебільшенням сказати, що коронавірус змінив життя кожного з нас. Однак, окрім вимушених відпусток та дистанційної роботи, до яких вдалися більшість організацій та підприємств України, ряд професій, навпаки, перейшов на посилений режим роботи, аби забезпечити нормальну життєдіяльність в країні. На передовій боротьби з коронавірусом зараз знаходяться лікарі. Медикам допомагають поліцейські та прикордонники, переведені на посилений режим роботи. Є також і інші професійні групи, обсяги роботи яких значно збільшились в умовах пандемії. 


Енергетики
Фото: Фейсбук ДТЕК Бурштинська ТЕС

У зв’язку з карантином ДТЕК Енерго перевело підприємства на спеціальний графік роботи. Команди енергетиків-добровольців будуть працювати і перебувати у позаробочий час на станціях в умовах суворої ізоляції.  Воїни «ізоляційної варти» готові забезпечити стабільну роботу підприємства на весь період карантину. Завдяки ним ми матимемо світло й тепло у наших домівках. 

«Пандемія коронавірусу – серйозний виклик для нашої компанії і всієї країни. ДТЕК Енерго, дотримуючись рекомендацій уряду, перевів частину співробітників на віддалений режим роботи.

ТЕС – це підприємства критичної інфраструктури, які повинні завжди працювати. Електроенергія потрібна кожному з нас. Медикам, які рятують життя. Промисловості, яка продовжує нам постачати їжу і медикаменти.

Для ДТЕК Енерго було важливо визначити максимально ефективний режим роботи ТЕС. З одного боку – зменшити ризик зараження інфекцією наших співробітників, і з іншого боку – забезпечити стабільну роботу підприємств.

Ми вивчили успішний досвід Китаю щодо роботи підприємств в період карантину і дійшли висновку, що режим суворої ізоляції – найправильніше рішення в цій ситуації. Тому частина наших співробітників буде постійно перебувати на станціях на період карантину. Це оперативний персонал, ремонтні підрозділи, допоміжні служби, медики. Для них створені всі необхідні умови для комфортної роботи і відпочинку. Передбачено повноцінне триразове харчування за рахунок компанії, умови для сну і відпочинку, дезінфекція та медичне обслуговування, дозвілля.

Енергетики добровільно йдуть на такі заходи, щоб мільйони українців могли з комфортом сидіти вдома на карантині, щоб у нас була їжа і вода, щоб працювали лікарні. Енергетики працюють заради всіх нас», – повідомив Ростислав Петраков, менеджер з комунікацій ДТЕК Придніпровська ТЕС.

Дипломати

У зв’язку із великим потоком українців-заробітчан, що прагнуть повернутися до своїх домівок, на посилений режим роботи перейшли посольства та консульства. Гаряча лінія для українців за кордоном уже посилена додатковими спроможностями для обробки звернень. Поштові скриньки МЗС та закордонних дипломатичних установ України для письмових запитів тепер працюють у цілодобовому режимі. Не зважаючи на те, що дипломати, які за родом діяльності є однією з найбільш уразливих до вірусу груп через постійні закордонні контакти, дипломатичні установи продовжують працювати, аби забезпечити повернення громадян на батьківщину. Щоправда, переважно дистанційно, окрім форс-мажорних випадків, які потребують очних консультацій із громадянами. 

«Навантаження шалене, не скрізь у нас для нього є достатні ресурси, але ми робимо все, щоб оперативно вирішувати проблеми», - заявляє міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на офіційному сайті МЗС. 

Пріоритет дипломати надають оформленню посвідчень особи на повернення в Україну, громадянства України за народженням дітям, народженим у країні перебування та віз для в’їзду в Україну для забезпечення інтересів України у сфері зовнішньої та внутрішньої політики.

Пекарі

 
В умовах підвищеного попиту на хліб та хлібобулочні вироби змушені працювати хлібопекарні. А ще посилювати контроль за виробництвом та збільшувати кількість дезінфікуючих засобів. 

На підприємстві «Київхліб» співробітники також проходять обов'язковий медогляд перед зміною. На території виробництва працює медперсонал, у разі будь-яких симптомів погіршення стану здоров’я працівники можуть звернутися до терапевта. Крім того, тут прийнято рішення випускати увесь асортимент продукції в упаковці. 

«Компанія «Київхліб» перейшла на випуск всієї продукції, в першу чергу хлібобулочних виробів, в упаковці. Це дозволить виключити зайвий контакт з хлібом в період посилених заходів епідеміологічного контролю», - зазначає виконавчий директор цеху №1 Юлія Дученко.
Безпрецедентні заходи безпеки підприємства стосуються і логістики: водії щодня проходять медичний огляд. 

Рятувальники ДСНС


У тих містах України, в мешканців яких виявили коронавірус, рятувально-пожежні служби проводять дезінфекцію вулиць, транспортних зупинок, ринків та інших місць масового скупчення людей. Рятувальникам доводиться працювати і вдень, і вночі, аби не допустити поширення коронавірусу. Для відповідних заходів вони застосовують дезінфекційну суміш на основі порошку СФ-2У та води. Як зазначається на сайті ДСНС, цей порошок є активною речовиною, яка застосовується підрозділами рятувальників, Збройних сил України для проведення спеціальної обробки майна, транспорту та одягу при застосуванні зброї масового ураження. У ДСНС запевняють, що суміш є цілком безпечною для людей та тварин.

Крім того, рятувальники проводять інспекції об’єктів з масовим перебуванням громадян та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.  

Аптекарі

Це та професійна категорія, якій дозволено пересування за умов надзвичайного стану, уведено вже в кількох областях країни. У Львові та Чернівцях аптеки переведено на цілодобовий режим роботи, що потребує від аптекарів набагато більше зусиль, ніж у звичайних умовах. 
  Следите за нами в Telegram    •   21-03-2020, 16:35
  •   Alina
  •   355

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop