«Бракує такої особистості»: Ілля Ківа побажав Україні повернення Сталіна

Депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Ківа публічно побажав Україні повернення радянського диктатора Йосипа Сталіна. Його заява обурила українців. 

Ілля Ківа

Нардеп від партії "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Ківа знову потрапив в скандал. Він на своїй офіційній сторінці в Facebook опублікував пост про Йосипа Сталіна. Ківа з нагоди пандемії COVID-19 нагадав цитату радянського диктатора зі звинуваченнями США в намірі створити віруси, "які будуть вибірково діяти на цілі непокірні народи". 

"Як нам сьогодні не вистачає такої особистості, щоб навести порядок в нашій країні!" - написав нардеп. 

Скрін з Facebook

Зліва на зображенні можна побачити самого вождя, а праворуч на тлі червоного прапору мова про те що радянський народ є «атлантом, який стримує світ капіталу» і якщо він втратить пильність і повірить словам Заходу, то нібито вся планета від цього постраждає.

При цьому в промові на зображенні сказано, як будуть розвиватися дії при такому сценарії. На думку автора, люди Заходу не будуть нападати напряму і завдавати ядерних ударів, а створять віруси, які вразять цілі народи. При цьому дані віруси нібито будуть діяти вибірково на окремі етнічні групи, які не будуть коритися загарбникам.

Примітно, що частина тексту, в якій говориться про віруси, підкреслена і виділена жирним шрифтом.

Українці різко відреагували на заяву Іллі Ківи. Вони нагадали, що в Україні вихваляння комуністичної ідеології під забороною з 2015 року. Інші вважали неприйнятним такі слова про диктатора, який убив мільйони жителів СРСР і планомірно знищував цілі народи в її складі. 

"Сором!", "Дійсно не вистачає, щоб Ківу розстріляти, а то суди, адвокати ... Зараз би видав наказ - і немає Ківи", "ГУЛАГом Маріте?", "Ківа, це стаття! Закон про декомунізацію не читав?","І він наївно думає, що в гіпотетичному випадку появи тирана його в перших рядах до стінки не поставлять? Нехай історію вчить совкод***ер!"," Щоб в країні був порядок, в країні не повинно бути ків", - пишуть обурені українці.

  Следите за нами в Telegram    •   21-03-2020, 10:36
  •   Gin
  •   81

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop