Коронавірус проник до Верховної Ради: діагностовано перший випадок

У Міністерстві охорони здоров'я відзначили, що народний депутат України Сергій Шахов на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня і на позачерговому засіданні Ради 17 березня 2020 був відсутній.

Сергій Шахов

Про те, що депутат Верховної Ради Сергій Шахов інфікований коронавірусом, стало відомо з його слів. Про це парламентарій повідомив в ефірі каналу "Наш", пославшись на попередні дані лабораторії, отримані по телефону. Пізніше інформацію підтвердив МОЗ країни.

"У мене попередньо діагностували зараження коронавірусом. Подзвонили з лабораторії. Поки у мене на руках немає офіційної довідки", - сказав Шахов.

Через короткий час Міністерство охорони здоров'я повідомило, що "серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України". При цьому відомство не вказало прізвище хворого.

Міністерство повідомило також, що проводяться всі необхідні дослідження і епідеміологічне розслідування, депутату надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції. Медичні працівники проведуть всю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним.

Депутат України на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня і на позачерговому засіданні Ради 17 березня 2020 був відсутній, додали у відомстві.

Виступаючи в ефірі телеканалу "Наш", Шахов закликав українців не панікувати, назвавши коронавірус "звичайним грипом". Він розповів, що у вівторок у нього була висока температура. 

"Сьогодні я відчуваю себе набагато краще", - зазначив він 18 березня.

Депутат 8-11 березня перебував у Франції. Ряд депутатів висловили побоювання, що Шахов міг заразити своїх колег, оскільки 12 березня він брав участь в засіданні парламентського комітету з питань екології.

Раніше з підозрою на коронавірус в лікарню звертався депутат Олег Волошин. Проте тести не підтвердили хворобу.

На фоні зараження Шаховим коронавірусом, учора, 18 березня, виникла незрозуміла ситуація при участі Президента України Володимира Зеленського. Так, президент натякнув на те, що в Раді кнопкодавили при використанні депутатської картки Шахова.

"Вчора в системі Ради була зареєстрована картка Шахова. На щастя, його самого в залі не було. Його колеги кнопкодавили", - сказав президент.

На це Шахов відповів тим, що на роботі його не було за причиною поганого самопочуття у зв'язку з коронавірусом, а крім того він не був зареєстрований в Раді. У підтвердження він опублікував скріншот з офіційного сайту Верховної Ради.

Скріншот з "Фейсбуку"

Як повідомляє джерело РБК-Україна в парламенті, Спікер Верховної ради України Дмитро Разумков пройде тест на коронавірус. Причиною цього стала інформація про інфікування Сергія Шахова.

Нагадаємо, 16 серпня 2018 Сергій Шахов побився в ефірі телеканалу «Прямий» з нардепом від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком. Пізніше Шахов і Мосійчук побилися вдруге в ліфті офісу телеканалу «Прямий».

Відзначимо, що 18 березня Володимир Зеленський підписав закон про введення штрафів і посилення кримінальної відповідальності за порушення правил карантину у зв'язку з коронавірусом. Карантин в країні діє з 12 березня.  Следите за нами в Telegram    •   19-03-2020, 10:53
  •   Gin
  •   201

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop