У Раді радять рятуватися від коронавирусу алкоголем, лазнею та сексом

Єлизавета Богуцька

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька вважає, що в боротьбі з коронавірусом ефективними заходами будуть алкоголь, лазня і секс. Про це вона написала у себе на сторінці в соцмережі.

«Якщо високі температури вбивають Корону, то народу необхідні регулярна лазня, алкоголь і секс... Три разом процедури не рекомендуються, так як можна померти від серцевої недостатності», - зазначила вона.

Скріншот з Facebook

Багато користувачів оцінили гумор Богуцької і відповіли на пост відповідними коментарями.

Скріншот з Facebook

В наступному записі депутат висловила стурбованість з приводу того, чи не стануть карантинні заходи причиною падіння народжуваності. Богуцька поставила риторичне запитання, яким чином можуть з'явитися діти, якщо сперматозоїд повинен дотримуватися дистанції від яйцеклітини в один погонний метр - відстань, на якому гине вірус?

«Кажуть, що вірус помирає на відстані 1 метра. Кажуть, що карантин мінімізує поширення вірусу. Кажуть, що два тижні карантину сприяють демографічному прориву. Скажіть, звідки з'являться діти, якщо сперматозоїд повинен дотримуватися дистанції від яйцеклітини в один погонний метр?», - написала вона.

Скріншот з Facebook  Следите за нами в Telegram    •   14-03-2020, 13:40
  •   Gin
  •   164

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop