Слуга народу Крейденко вибивав двері, обливав депутатів водою і бігав по столах

Володимир Крейденко

Активна фаза протистояння народного депутата від партії «Слуга народу» Володимира Крейденко Мелітопольської міської влади зробила новий виток. Причому з повним набором ознак скандалу. Сталося це 28 лютого в мерії, де повинна була відбутися сесія міськради. Стало відомо, що народний обранець зі своїми прихильниками зламав двері в сесійній залі, сів у крісло голови і запропонував, щоб секретар міськради вийшов до нього для розмови про тарифи на тепло.

Раніше на одному із засідань міськвиконкому народний депутат від партії «Слуга народу» Володимир Крейденко виступив з гучною заявою і вимогою знизити тарифи на тепло.

Коли члени міськвиконкому з ним не погодилися, депутат звинуватив їх в небажанні виконувати вказівки президента і пообіцяв прийти на засідання сесії міськради, продовжуючи відстоювати свою позицію.

Треба сказати, що 15 лютого партія «Слуга народу», за списками якої в парламент потрапив Володимир Крейденко, оголосила про свій намір йти на місцеві вибори. І ось, мабуть, таким чином в Мелітополі проявляється партійна активність.

26 лютого нардеп закликав своїх прихильників і всіх зацікавлених прийти до будівлі міськради 28 лютого в 9 годин і підтримати його.

До початку засідання зал був забитий битком тими, хто прийшов підтримати молодого депутата та міську владу.

Володимир Крейденко заздалегідь зайняв місце головуючого, а його люди стовпилися перед президією, так що почати засідання було проблематично. Боротьба за місце розгорілася не на жарт. Активісти раз у раз влаштовували бійки, а Крейденко в запалі з'ясування питання, кому належить місце в президії, облив депутатів міськради водою.


Частина депутатів підтримали Крейденко, але більшість була на боці міської влади.

Крейденко просили не заважати роботі і дати розпочати засідання, а питання про тарифи внести до порядку денного, але активісти на чолі з нардепом не захотіли залишати президія (до речі, згідно із законом, засідання має вести секретар міськради, і точно не народний депутат). 

Стало ясно, що постійні бійки, вигуки «Ганьба!» не дадуть провести засідання, не кажучи вже про обговорення якихось питань. Секретар міськради запропонував прийняти всі питання, винесені на порядок денний відразу і закрити засідання, оскільки нормальна робота в таких умовах неможлива. Депутати міськради з ним погодилися.

Далі послідувала заява Володимира Крейденко про те, що він буде звертатися до Верховної Ради з вимогою розпустити міськраду. Однак, як стверджують аналітики, для цього треба довести, що міськрада порушила закон. Поки що Володимир Крейденко попрямував в поліцію з наміром написати заяву про перешкоджання йому, як народному депутату України, в доступі на засідання міської ради.

Нагадаємо, що метою нардепа було зниження тарифів на тепло, які, на його думку, в Мелітополі завищені. В результаті, ніякого обговорення тарифів не вийшло. Більш того, не вийшло і обговорення питань, винесених на порядок денний сесії. Так що, якщо у кого і були заперечення, то, на жаль, завдяки одіозному Володимиру Крейденко і його «революційним» намірам всі рішення були прийняті без поправок і змін.

А крім регіонального скандалу, з'явилася ще одна пляма на партії «Слуга народу», і відповідна поведінка нардепа Крейденко явне тому підтвердження.  Следите за нами в Telegram    •   29-02-2020, 10:54
  •   Gin
  •   305

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop