Район на Харківщині може очолити екс-регіоналка та депутат від БПП Чернова


У Харківській області на посаду голови Куп'янської райдержадміністрації претендує депутат місцевої райради Сніжана Чернова. 

Хто така Чернова?

Сніжана Чернова – 37-річний заступник голови Куп'янської районної державної адміністрації та депутат Куп'янської районної ради. Також вона є одним із засновників ТОВ «Куп'янська телерадіокомпанія».

Згідно з інформацією, яка оприлюднена на сайти Куп'янської РДА, у 2004 році Чернова отримала вищу освіту в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна за фахом «Журналістика», а в 2016 році вона отримала юридичну освіту, закінчивши Харківський національний університет внутрішніх справ за фахом «Правознавство».

Крім цього відомо, що свою політичну кар’єру Чернова починала з тісної співпраці з «Партією регіонів». Так, з 2004 по 2007 роки вона працювала інструктором Ради Куп'янського районного відділення «Партії регіонів»,  з 2007 по 2008 - заступником голови Куп'янської районної організації «Партії регіонів»,  а з 2008 по 2010 була головним спеціалістом Куп'янської районної організації цієї ж партії. 

Далі кар’єра Чернової злетіла у гору: у 2010 рокі вона стала головою Куп'янської районної ради. Пропрацювавши на цій посаді 5 років, Чернова на три роки зайняла крісло головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату Куп'янської районної державної адміністрації. Після цього декілька місяців у 2018 році Чернова працювала заступником керівника апарату Куп’янської РДА, а потім зайняла посаду заступника голови Куп’янської РДА.

Також відомо, що Чернова подала декларацію, згідно з якою, кандидатка має житловий будинок площею 73,9 кв.м та земельну ділянку площею 1 тис. кв.м в Куп'янську. Крім цього, її чоловік володіє квартирою площею 34,5 кв.м в Куп'янську-Вузловому, а також є власником квартири площею 65,8 кв.м в Куп'янську разом з двома дочками. 

У минулому році за основним місцем роботи в Куп'янської РДА Чернова заробила 206,4 тис. грн. Водночас,  її чоловік заробив 65,9 тис. грн. за основним місцем роботи в «Укрзалізниці», а також отримав 23,8 тис. грн. пенсії.

Слід заначити, що відповідно до інформації, оприлюдненої на сайті Куп’янської районної ради, Чернова досі є членом партії БПП «Солідарність».
  Следите за нами в Telegram    •   27-02-2020, 12:42
  •   Alina
  •   120

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop