Екс-помічник Путіна Сурков зробив скандальні заяви щодо України - реакція Юрія Луценко

Український прапор

Колишній помічник президента РФ Владислав Сурков заявив, що України як держави не існує, а замість неї є лише «сумбур» і «специфічний розлад умів».

«Україна немає. Є українство. Тобто, специфічний розлад умів», - сказав Сурков в інтерв'ю російському виданню.

За його словами, поняття України стало результатом «доведеного до крайнього ступеню захоплення етнографією».

«Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура «Самостійна Україна» є, а Україна немає», - сказав екс-помічник президента.

Владислав Сурков

Проте, щодо майбутнього української держави Сурков назвав себе «укрооптимістом». За його словами, у цього народу в результаті вдасться створити власну націю і державність, тому що «хохли хлопці вперті». Можливо, це буде одна держава, але зі зміненими межами, або взагалі кілька утворень. Але так чи інакше в долі України буде в тій чи іншій мірі брати участь Росія, впевнений Сурков. Говорячи про те, яким чином Москва буде вибудовувати відносини з Києвом, він висловився категорично.

«Примус силою до братських відносин - єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку», - сказав Сурков.

Він зазначив, що російсько-українські відносини ніколи не були простими, тому і нового способу ладити із Україною в Росії, судячи з усього, не придумають.

З приводу долі Донбасу Сурков висловився невизначено. З одного боку, він впевнений, що регіон не повернеться до складу України, оскільки «не заслуговує такого приниження», а Україна - такої честі. З іншого боку, він абсолютно не вірить в те, що Донбас повторить долю Криму і приєднається до Росії.

На ці заяви Суркова на своїй сторінці в Facebook відреагував екс-генпрокурор України Юрій Луценко. Він зробив аналогічні виводи, тільки замість України в тому ж дусі описав Росію. 

«Росії нема. Є кацапізм. Тобто специфічний розлад розуму. Дивним чином доведене до межі захоплення привласненням чужих територій. Така кривава звичка. Кров замість держави. Щі, Распутін і балалайка є. А народу нема. Вкрадена історія і навіть назва є, а Росії нема. Питання тільки в тому, Росії вже нема, чи поки ще нема?» - написав він.

Скрін поста з Facebook

За перший час після публікації пост Луценко набрав майже 550 лайків, що свідчить про схвалення українською громадськостю такої іронічної реакції екс-генпрокурора.  Следите за нами в Telegram    •   26-02-2020, 13:02
  •   Gin
  •   194

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop