Актор масовки та заводіяка на мітингах: як юнакував Олексій Гончарук


Шеф-редактор Шарий.net Ольга Шарій в своєму Telegram-каналі оприлюднила фрагмент ток-шоу «Про життя» 2012 року, де Олексій Гончарук, ще не перебуваючи на посаді прем'єр-міністра України, бере участь в ролі масовки.

«Привіт. Мене звати Льоша. Чомусь люди сміються з мене і вважають, що я не можу керувати країною. Хоча у мене великий досвід, раніше я відвідував ток-шоу «Про життя» на Інтері і слухав різні життєві історії. Тепер я розумію, що для підняття ціни на газ треба платіжку просто розділити на дві. Я розумний хлопець», - написала Шарій.


Випуск шоу був присвячений стрибку 22-річного киянина Влада Валова в Дніпро з висоти понад півсотні метрів. Після інциденту хлопець залишився інвалідом.

Слід зазначити, що у своїй юності Олексій Гончарук полюбляв не тільки послухати життєві історії на ток-шоу, а й погорлопанити на акціях протесту. Так,  у 2013 році Гончарук брав участь у мітингу інвесторів біля будівлі Адміністрації президента. Тоді близько сотні обдурених інвесторів проводили марш з парасольками в якості символу того, що у них немає даху над головою.

«Поверніть наше житло!», - кричав Гончарук.
 
Також він дав коментар журналісту, заявивши про масштабну проблему з житлом інвесторів.  Следите за нами в Telegram    •   12-02-2020, 13:09
  •   Alina
  •   285

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop