Олексій Гончарук назвав Зеленського «клієнтом» Кабміну

Прем'єр-міністр України, Олексій Гончарук, зробив спробу загладити свої скандальні висловлювання на адресу президента України Володимира Зеленського. Про це він розповів в інтерв'ю «Українській правді».

Олексій Гончарук

Гончарук на посаді прем'єра знаходиться вже п'ять місяців, але, здається, що й досі він не звикся зі своїм статусом. Зокрема, слухаючи його інтерв'ю, складається враження, що про сьогодення і майбутнє України розповідає не досвідчений політик, а випускник університету. Втім, це недивно, бо наразі українському прем'єру лише 35 років, а раніше він не займав високих управлінських посад. Що ж, неважливо, що досвіду бракує, головне - команда молода, як і хотів президент.

До речі, в своєму інтерв'ю Гончарук заявив, що не робив заяв щодо рівня знань президента Зеленського.

«По-перше, я не давав оцінку знанням Зеленського, це не так. Фраза була вирвана з контексту. Ми обговорювали презентацію, і я пояснював своїм колегам, що в уявній свідомості клієнта, тобто людини, якій будемо презентувати певну свою логіку, повинен сформуватися певний образ. І тому це зовсім інша історія», - сказав Гончарук.

Нагадаємо, після появи скандального запису, де Гончарук заявляв, що президент має «примітивне розуміння економічних процесів», а себе вважає «профаном в економіці», він подав на ім'я президента прохання про відставку. Проте зробив це з порушенням регламенту, оскільки, за українським законодавством, таке прохання треба було направити до Верховної Ради.

Зеленський Гончарука «пробачив», але пізніше між ними відбулася зустріч, на якій президент вичитував прем'єра як суворий вчитель свого учня. Гончарук прокоментував це так:

«Ну, я не фахівець в драматургії. Це, можливо, виглядало по-різному, але головний меседж, який ми намагалися донести, що ми зберігаємо здатність працювати разом як команда, і я можу і готовий чути президента».

Крім того, за словами Гончарука, Зеленський грає вирішальну роль в діяльності українського уряду.

«Для нас, для уряду, він є таким камертоном - клієнтом, замовником, тому що він насправді досить тонко, на мою думку, відчуває настрій людей і їхні потреби. І особисто я звіряю з ним правильність рішень, які ми приймаємо», - додав Гончарук.

Тож «клієнт» Зеленський, мабуть, як слід відчитав Гончарука за необережні слова, після чого останній кардинально змінив свою думку. Тепер, на думку прем'єра, у президента вже не примітивне розуміння економічних процесів, а навпаки - він тонко відчуває настрій людей.

Підводячи підсумок, слід сказати, що якщо і в питаннях реформування країни Гончарук буде так швидко змінювати свою думку, економічний розвиток та оголошені перспективи можуть надовго затягнутися. 

Повне відео інтерв'ю Гончарука ви можете переглянути нижче:

  Следите за нами в Telegram    •   10-02-2020, 10:57
  •   Gin
  •   117

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop