Юлія Тимошенко запропонувала продати оптом слуг народу особливої породи - без мізків і совісті

Юлія Тимошенко

Скандал з депутатом від «Слуги народу» Євгеном Брагаром не втихає, своє обурення продовжують висловлювати як громадськість, так і політики.

Своє бачення щодо ситуації висловила на своїй сторінці в Facebook народний депутат Юлія Тимошенко: 

«Кожного разу, коли мені здається, що так звані "нові обличчя" сягнули дна, вони відкривають нові глибинні обрії. 
Цього разу депутат-слуга Євгеній Брагар порадив пенсіонерці, яка пожалілася, що не може зводити кінці з кінцями на пенсію в 2000 гривень, продати собаку та заплатити  комуналку. 
Ганьба, сором, стид... 
У мене є оголошення: «Продаються слуги народу. Особливої породи - без мізків і совісті. Оптом. Ціна символічна». 
Зовнішні борги не погасимо, але позбавимо Україну від Зе-невігластва та Зе-цинізму».

Крім того, висловлювання Брагара в студії 112 каналу обурило і його однопартійців. Зокрема, Максим Бужанський в Facebook жартома запропонував на законодавчому рівні дати пенсіонерам право красти собак елітних порід, щоб потім їх продавати і оплачувати газ. При цьому сезон полювання на собак елітних порід повинен збігатися з опалювальним сезоном.

«Колеги по фракції пропонують пенсіонерам, яким нічим розплатитися за комуналку, продати для цих цілей собаку елітної породи, якщо така є. А як бути з тими пенсіонерами, у яких немає собак елітної породи? Я думаю, потрібно рекомендувати їм ловити або красти десь собак елітних порід», - написав Бужанський.

Політолог Костянтин Бондаренко з сарказмом натякнув на те, що наступною порадою від «Слуг народу» буде продаж власних органів:

«Я не боюся підвищень цін на газ і електроенергію! У мене чотири собаки елітних порід. І елітний кіт. І обидві нирки у мене здорові, якщо що».

Євген Брагар

Нагадаємо, нардеп від «Слуги народу» Євген Брагар на запитання пенсіонерки з Кіровоградської області Любові Павлівни з приводу високих тарифів на газ і неможливості їх сплачувати порадив їй продати собаку елітної породи (якщо вона є) і розрахуватися.

У свою чергу, пенсіонерка порадила Брагару продати мізки, адже у нього їх явно немає.

«Нехай він краще свої мізки продасть. Так буде краще. Якщо не вміють керувати», - сказала жінка.

Пенсіонерка також розповіла журналістам, що має собаку Шарика, але стару, їй вже 14 років. Собаки більше 15 років не живуть, тому продавати їй нічого.

Пенсіонерка з Кіровоградської області Любов Павлівна

Варто відзначити, що, одумавшись, Брагар в Facebook вибачився за свої слова. Свою поведінку він пояснив тим, що є «новим обличчям в політиці і ще не навчився відповідати на чутливі питання». Нардеп нібито просто хотів «звернути увагу на випадки несправедливості, коли люди, які, не потребують допомоги, користуються субсидіями, приховуючи особняки і свій розкішний спосіб життя».

Скрін

Майже під час вибачень Брагар вдруге продемонстрував свою «обізнаність» умовами життя українських пенсіонерів, вважаючи, що вони приховують особняки та свій розкішний спосіб життя… Як свідчать майже щоденні скандали зі «Слугами народу» і Кабміном, до влади прийшли молоді, незрілі політики, які занадто відірвані від народу. Вони регулярно проявляють свою некомпетентність, а найчастіше - елементарну грубість і цинізм. Так може, не такими вже й поганими були досвідчені політики і професіонали, які пройшли всі щаблі кар’єрного розвитку перед тим, як зайняти свої посади?


  Следите за нами в Telegram    •   3-02-2020, 12:09
  •   Gin
  •   370

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop