Tеsla планує відкриття першого виробництва у Європі

Tеsla планує відкриття першого виробництва у Європі
Виробник електронних автомобілів Tesla хоче побудувати першу європейську «Гігафабрику» для Tesla в Німеччині - у федеральній землі Бранденбурзі. Початок виробництва запланован наприкінці 2021 року.

Про це оголосив гендиректор компанії  Ілон Маск на церемонії нагородження Model 3 у Берліні, на яку він несподівано з'явився особисто.
Нагадаємо, штаб-квартира компанії Тесла, яка за перший квартал 2019 повідомила про 4,5 мільярда доларів прибутку, знаходиться в Пало-Альто, штат Каліфорнія.

Перше закордоне виробництво розташоване у Шанхаї. 

Навіть політики були здивовані вибором місця. Що планується і що це означає для німецької автоіндустрії?

Майбутній завод буде знаходитися неподалік Берлінського аеропорту та виготовлятиме двигуни, батареї та електромобілі. 
Його загальна площа складатиме 380 000 квадратних метрів. 

Тесла також планує створити інженерно-конструкторський центр в Берліні. "Німеччина будує чудові автомобілі". Це одна з причин рішення місця розташування, повідомив пан Маск. Але не всі цим задоволені.

Місцеві мешканці Грюнхайде обурені та висловлюють свій протест проти майбутнього виробництва, адже вважають це втручанням в екологічне середовище.
  
Незважаючи на критику, рада компанії Tesla нещодавно схвалила угоду про купівлю земельної ділянки під будівництво. Уряд землі Бранденбург вже затвердив документ. 

Американський виробник електромобілів вже відреагував на численні протести і має на меті вдосконалити свою інформаційну політику щодо побудови запланованого заводу. Аби налагодити діалог з місцевими мешканцями та відповісти на всі запитання громадян, компанія відкрила інформаційний центр неподалік будівництва. 

Федеральний міністр з питань економіки та енергетики розглядає будівництво заводу "Тесла" як позитивний крок у майбутнє. Вибір місця розташування пропонує чудову можливість та створює понад 7000 нових робочих місць. 

"У таких людей, як Ілон Маск, червона доріжка розкладена по всій Європі", - зазначив міністр. 

Ось чому рішення для Бранденбурга та Німеччини є великим успіхом.   Следите за нами в Telegram    •   22-01-2020, 12:10
  •   Gin
  •   115

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop