Чоловік прийняв віагру для биків і загримів до лікарні

У Мережі сміються над чоловіком, який прийняв кінську дозу "віагри" для биків. Виявляється, необережний сміливець хотів порадувати свою подругу.

Бик

Іноді бажання людей поліпшити своє статеве життя доходить до крайності. Чоловіки і жінки вирішуються на сміливі і небезпечні методи. Найсумніше те, що таке бажання комусь сподобатися в ліжку часто закінчується тим, що такі сміливці в результаті потребують допомоги лікарів.

Подібний курйозний інцидент стався в Мексиці в містечку Рейноса, який розташований на кордоні з США. Чоловік прийняв стимулятор потенції для биків, бо хотів порадувати свою 30-річну подружку. Однак таблетки для великої рогатої худоби виявилися настільки потужними, що ерекція у чоловіка не припинялася три дні. Тоді любитель гострих відчуттів вирішив звернутися за медичною допомогою в місцеву лікарню.

Лікарям довелося надати мексиканцю екстрену хірургічну допомогу, тому що іншими способами впоратися з проблемою було неможливо. Після проведення операції, ніякої інформації про стан потерпілого не з'являлося.

Як відомо, тривала статева ерекція може привести до незворотного пошкодження статевого органу. Якщо збуджений стан буде тривати більше чотирьох годин, в такому випадку необхідно провести термінову госпіталізацію пацієнта. Зазвичай лікарі вдаються до проведення операції, щоб фізично видалити кров зі статевого члена. Але побічний ефект в тому, що після таких маніпуляцій є ймовірність, що ерекція може ніколи більше не наступити.

Нижче приводимо медичну інформацію щодо того, як в разі необхідності правильно вживати Віагру, щоб позбавити себе від помилок та подальшого медичного втручання. 

Як правильно приймати Віагру?
Вiагра

Перш ніж розбиратися, як правильно приймати Віагру, необхідно зрозуміти, як взагалі препарат діє на організм. Нічого складного в роботі медикаменту немає.

Силденафіл - основна діюча речовина, що входить до складу Віагри. Спочатку препарат розроблявся для лікування пацієнтів з проблемами серця, однак виявилося, що у нього є досить несподіваний ефект щодо чоловічої потенції.

Ліки приймаються всередину. Пігулка може мати в собі дозування 50 мг або 100 мг. У більшості випадків чоловікові досить дозування в 50 мг. Зазвичай випивається 1 таблетка за 1 годину до планованого сексуального контакту. Часу в 60 хвилин часто досить для того, щоб силденафіл вивільнився і почав надавати свою дію.

Яка максимальна допустима доза Віагри? Щоб уникнути негативних впливів на організм, рекомендується за один раз не пити більше 100 мг препарату. 100 мг - максимальне дозування за 24 години.

Чоловікам також важливо знати, чи можна приймати Віагру з алкоголем. Як відзначають лікарі, дія силденафілу під впливом етилового спирту не змінюється. Однак прийом препарату на тлі алкогольних напоїв все ж не рекомендований. Подібне поєднання підвищує навантаження на серцевий м'яз, печінку, нирки. В результаті побічні ефекти медикаменту виявляються виражені в більш значній мірі.
  Следите за нами в Telegram    •   15-01-2020, 17:38
  •   Gin
  •   451

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop