Стадіон, так стадіон, ще й у турборежимі: кращі меми 2019 року

Стадіон, так стадіон, ще й у турборежимі: кращі меми 2019 року

Українська політика цього року, як ніколи, була щедрою на меми. Передвиборчі перегони-2019 зламали усі шаблони й штампи політичної комунікації і видали на гора купу яскравих і нетипових меседжів, які дуже добре «зайшли» аудиторії і вірусним шляхом поширилися в інформаційному просторі. І президентські, і дострокові парламентські вибори «розійшлися» на меми. Початок роботи нової влади теж не обійшовся без проголошення запаморочливих тирад, перетворених на найвживаніші цитати.

Тож час укладати свою політичну мемепедію. Згадуємо найцікавіше разом.

Стадіон, так стадіон
Словесна дуель двох головних претендентів на президентське крісло за ініціативою нетипового політика Зеленського пройшла на стадіоні. Перед тим кандидати у президенти навіть здали аналізи, щоб довести, що країну згодом очолить здорова людина. Петро Олексійович, змушений прийняти риторику Зе-команди, яка спілкувалася з ним через відеозвернення, на запрошення опонента відповів у звичному йому стилі: «Стадіон, так стадіон». Ця словесна формула дуже сподобалась українцям, які взяли на озброєння такий – посилений – варіант погодження. 

Петро Порошенко, мем

До речі, завдяки стадіону по-новому зазвучав і «бородатий» мем про кофе і Коломойського.

Коломойський, мем

Думай!те
Незадовго до першого туру виборів на рекламних бордах чинного президента Петра Порошенка з'явився заклик «Думай!», який згодом у своєму відеозверненні саркастично обіграв Зеленський.

Вже після оголошення результатів першого туру він «викликав» Порошенка на дебати, що мали пройти на НСК Олімпійський. Наприкінці ролика він заявив: «Даю Вам 24 години, думай!те». Цей вираз теж доволі швидко розійшовся соцмережами. А у багатьох медіа наприкінці аналітичних матеріалів можна було побачити цей заклик до читачів: Думай!те

Володимир Зеленський, мем

Дебати нема кого
Перед першим туром президентських виборів Юлія Тимошенко була єдиною кандидаткою у президенти, хто прийшов на дебати в ефірі Суспільного. Вона майже відразу покинула студію, але перед тим заявила: «Я прийшла на дебати, але дебати нема кого». Цей вираз теж став мемом.

Тимошенок, мем

Вийди звідси, розбійник!
Під час своєї робочої поїздки до Борисполя на початку липня гарант повинен був представити нового голову Київської обласної держадміністрації. Однак головним героєм, точніше антигероєм, засідання в Бориспільській міській раді став її секретар Ярослав Годунок. Він намагався всіляко сперечатися з президентом і той, не виходячи з зали, «навів справки». Виявилося, що раніше Годунок був засуджений за заподіяння тяжких тілесних ушкоджень. Дізнавшись про це, Зеленський зажадав, щоб секретар залишив приміщення. Він гнівно вигукнув:

«Вийди звідси, розбійник! Погано чуєш мене!»

Фраза прийшлася до смаку користувачам соціальних мереж, які часто застосовують її як універсальну відповідь. 

Зеленський, мем

До речі, президентські крилаті вислови суттєво поліпшили продаж житомирських шкарпеток.

Шкарпетки, ТСН

Турборежим
Цей термін з’явився в інформпросторі з легкої руки Давіда Арахамії, який був не задоволений темпами роботи Верховної Ради у перший же її день. «Давайте попрацюємо так, щоб ми в турборежим якось перейшли і вже, я думаю, до 2-3 ночі прийняли все, що у нас є у порядку денному", - закликав він нардепів, зірвавши гучні оплески слуг народу.

Згодом «турборежим» почали вживати також у негативному контексті, списуючи на нього проблеми у законотворчості нової Ради. 

Верховна Рада

Я ж не лох
Наприкінці жовтня президент відвідав добровольців в Золотому, щоб дізнатися, як проходить розведення сил та засобів. Під час цієї зустрічі і народився цей мем. Один з добровольців вступив з гарантом у суперечку і в дещо ультимативній формі запропонував йому підписати меморандум з противниками розведення сил на Донбасі. На це Зеленський видав тираду, частини якої, схоже, ще довго будуть експлуатувати у своїх цілях його політичні опоненти.

«Послухай, я президент цієї країни, мені 42-й рік. Я не лох якийсь, я до тебе прийшов і сказав: зброю прибери. Ти мені не переводи на акції. Я хотів побачити в очах розуміння, а побачив хлопця, який вирішив , що перед ним якийсь лопух стоїть, і переводить мене на іншу тему. Я не розумію, чим ми зараз закінчимо, пацани», - сказав  Зеленський.

Зеленський, мем  Следите за нами в Telegram    •   28-12-2019, 13:13
  •   Gin
  •   889

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop