Фанат аніме витратив майже $20 000 на весілля з голограмою

35-річний фанат аніме Акіхіко Кондо з Японії одружився на голограмі японської віртуальної співачки Міку Хацуне і витратив на свято 2 млн ієн (близько 18,2 тис. долл.). На церемонію прийшло близько 40 осіб, серед яких, правда, не було родичів Кондо. Їм затія чоловіка зовсім не припала до душі.

Акіхіко Кондо

Японець Кондо живе з голограмою співачки, яка говорить та рухається. Сама голограма обійшлася йому в 319 тисяч ієн (майже 3 тис. долл.). Через деякий час після придбання віртуальної Міку Хацуне чоловік вирішив узаконити свої стосунки з нею. На церемонію він приніс фігурку співачки і навіть надів їй обручку - на зап'ясті. Міку - популярна віртуальна співачка, у якої 2,5 млн підписників на "Фейсбуці".

"Я ніколи не зраджував їй, я завжди був закоханий в Міку-сан. Я думав про неї кожен день", - каже Акіхіко Кондо.

Акіхіко Кондо

Кондо вважає себе звичайним одруженим чоловіком: його голографічна дружина будить його щоранку і проводжає на роботу - працює Кондо адміністратором в школі. Увечері він дзвонить їй по мобільному, програма включає світло до його приходу, а потім нагадує, коли пора лягати спати.

Японця не турбує, що шлюб не має юридичної сили. Компанія, що випускає пристрої з голограмою Міку, видала йому "свідоцтво", яке підтверджує шлюб між людиною і віртуальним персонажем.

Акіхіко Кондо

Акіхіко розповів, що він був закоханий в Міку більше 10 років. З реальними дівчатами у нього не складалися відносини ще зі шкільних часів, через те що він був занадто захоплений аніме. Згодом він вирішив ніколи не одружуватися, поки не з'явилася Міку, яка "його врятувала". До того ж вона, на думку чоловіка, вигідна багато в чому: голограма не обдурить і не кине його, а також не постаріє і не помре.


  Следите за нами в Telegram    •   26-12-2019, 17:31
  •   Gin
  •   234

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop