Супрун: "З 2020 року дітей не прийматимуть в будинку дитини"

Изображение взято с интернет-ресурса Reuters

Уляна Супрун заявила, що з 2020 року будинки дитини на Україні перестануть приймати дітей.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, це пов'язано з тим, що український уряд почав міняти систему підтримки сиріт.

«До 2020 року будинки дитини будуть працювати в звичайному режимі. Паралельно буде проводитися необхідна підготовка - щоб усіх дітей, від яких відмовилися батьки, влаштувати в сім'ї. З 2020 року дітей не прийматимуть в будинку дитини. Будуть створені всі умови, щоб ці діти могли повноцінно рости зі своїми рідними батьками. У винятковому випадку вони будуть жити в патронатної або прийомній сім'ї », - написала вона.


За твердженням Супрун, зараз на Україні в подібних закладах проживають лише 8% дітей, у яких немає батьків. В інших випадках у них є мама, тато чи навіть обоє батьків, які просто опинилися в скрутному становищі і не можуть виховувати дитину.

Як додала чиновниця, до 2023 року на місці дитячих будинків будуть організовані паліативно-реабілітаційні центри.

«Всі ці зміни не означають, що діти з дитячих будинків залишаться без житла. Ми хочемо, щоб діти, які зараз живуть в них, були влаштовані в хороші сім'ї або могли зростати в умовах, наближених до сімейних ... В якості альтернативи дитячим будинкам існує практика патронатної (тимчасової) сім'ї. Це перехідний період перед підготовкою передачі дитини сім'ї », - повідомила вона.

Будинок дитини є державна або приватна установа для виховання дітей до трьох років, які залишилися без батьків або від яких відмовилися.


  Следите за нами в Telegram    •   2-06-2019, 13:17
  •   Fact-bot
  •   343

«До 2020 року будинки дитини будуть працювати в звичайному режимі. Паралельно буде проводитися необхідна підготовка - щоб усіх дітей, від яких відмовилися батьки, влаштувати в сім'ї. З 2020 року дітей не прийматимуть в будинку дитини. Будуть створені всі умови, щоб ці діти могли повноцінно рости зі своїми рідними батьками. У винятковому випадку вони будуть жити в патронатної або прийомній сім'ї »
Я правильно понимаю? Всех детей до 2020 года устроить в семьи и закрыть детские дома, при этом надеясь, что новых брошенных детей не будет?
В данном случае нужен наглядный пример в более развернутом виде, пока что это выглядит как предположения и догадки и не более того.
  • alex
  • 03-06-2019, 15:45
  • : 15:45
  • Пользователь offline
    • 0
шо эта сивая кабыла несет?:
ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
диквл Ani Lady Shop