Аналітик: криптовалюта як і раніше використовується в основному в спекулятивних цілях

bitcoin
Директор дослідницького відділу The Block Ларрі Чермак прийшов до висновку, що провідні кріптоактиви - Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash та Litecoin - використовуються в основному в спекулятивних цілях.

За його словами, для оцінки активності використання permissionless-активів можна використовувати загальну вартістю ончейн-транзакцій. У 2019 цей прогнозований показник найбільший у Bitcoin ($ 690 млрд), за ним слідує Ethereum ($ 134 млрд), Bitcoin Cash ($ 51 млрд) і Litecoin ($ 19 млрд).

bitcoin                                            Вартість ончейн-транзакцій в USD у BTC, BCH, XRP, ETH і LTC

На діаграмі вище видно, що в цьому році сукупна ончейн-вартість вищеперелічених активів набагато нижче в порівнянні з двома попередніми роками. Зокрема, у порівнянні з 2018 роком прогнозоване в 2019 році зниження складе близько 30%.

Порівнявши вартість ончейн-транзакцій з річним обсягом торгів бірж, що входять в Bitwise 10, аналітик прийшов до висновку, що цифри дуже схожі між собою.

bitcoin                                        Загальний обсяг торгів за роками на біржах, що входять в рейтинг Bitwise

Іншими словами, між торговими обсягами на провідних біржах і ончейн-активністю по найбільшим криптовалютам існує дуже тісний взаємозв'язок:

bitcoin

Це, впевнений Чермак, вказує на те, що біткоін і інші популярні кріптоактіви в першу чергу є інструментами для спекуляцій. Його висновок узгоджується з дослідженням Chainalysis, відповідно до якого 89,7% транзакцій в мережі першої криптовалюти пов'язані з біржами.

Нагадаємо, влітку голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл заявив, що біткоін - скоріше спекулятивний інструмент, ніж платіжний засіб.


  Следите за нами в Telegram    •   14-12-2019, 16:36
  •   oksy
  •   211

ОСТАННЄ
НОВИНИ
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua
РЕКЛАМА
Armadatour Ani Lady Shop